متافیزیک انرژی و آسترولوژی

در آسترولوژی ودایی سیارات چگونه سرنوشت مالی ما را تعیین می کنند؟

در آسترولوژی ودایی سیارات چگونه سرنوشت مالی ما را تعیین می کنند؟

سرنوشت مالی از مهم ترین موضوعاتی است که هر فردی دوست دارد در مورد آن بداند و اطلاعاتی کسب کند. آسترولوژی و بررسی سیارات یکی از روش های مفید برای پی بردن به سرنوشت مالی هر فرد است. در این مطلب می خواهیم با هم به بررسی این موضوع بپذاریم که چطور سیارات وضعیت مالی و ثروت ما را تعیین می کنند؟ اگر به این موضوع علاقه دارید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

در آسترولوژی ودایی، 9 سیاره وجود دارد. هر سیاره بر جنبه مهمی از وجود حاکم است و انرژی متمایز خود را دارد. در نتیجه تأثیر زیادی بر زندگی ما و کیفیت آنها دارند. یکی از آنها سرنوشت مالی است. از تصمیم گیری در مورد اینکه چقدر ثروتمند باشیم تا اینکه چقدر در مدیریت پول خوب هستیم – سیارات و مکان آنها می تواند چیزهای زیادی را آشکار کند. در این مطلب، بیایید عمیقاً به تأثیرات سیاره‌ای بر پول بپردازیم و در مورد یوگاهای گراها در مورد تجملات و ثروت، مبارزات مالی و موارد دیگر بحث کنیم.

آسترولوژی مالی: سیارات چگونه بر پول تأثیر می گذارند؟

گاهی اوقات، زمانی که افراد بدون هیچ دلیل واضحی با یک بحران مالی مواجه می شوند، به یک ستاره شناس مراجعه می کنند تا چارت تولد خود را بررسی کنند. تا به حال فکر کرده اید چرا اینطور است؟ خوب، به این دلیل است که سیارات می توانند بر ثروت شما تأثیر بگذارند. اساساً، موقعیت آنها در نمودار تولد شما می تواند باعث نوسانات مالی عظیم شود – هم خوب و هم بد. اجازه دهید توضیح دهیم که چگونه.

در آسترولوژی، ترکیب های خاصی از سیاره ها و شماره خانه ها خوش شانس در نظر گرفته می شوند، در حالی که برخی اعتقاد بر این است که شوم هستند. اثرات آنها فقط به شغل، زندگی و روابط شما محدود نمی شود. آنها همچنین می توانند تأثیر زیادی بر جریان پول شما، ثبات آن، فراوانی و غیره داشته باشند. به همین دلیل است که آسترولوژیی ودایی دارای خانه های خاصی از ثروت است، مانند خانه های دوم، هشتم و یازدهم، همراه با برخی از خانه های بد، مانند خانه های ششم و دوازدهم. آسترولوژی مالی همه چیز در مورد بررسی قرار دادن سیاره ای است که می تواند تأثیر این خانه ها را آزاد کند.

سیارات ثروت در آسترولوژی ودایی کدامند؟

در آسترولوژی میلیاردر یوگا ودایی، این چهار سیاره هستند که اگر با شدت در چارت تولد شما حضور داشته باشند، می توانند شما را سرشار از ثروت کنند.

سیاره مشتری

مشتری همچنین به عنوان Brihaspati شناخته می شود، سیاره ای برای پول در طالع بینی است که ارتباط نزدیکی با خرد و رفاه دارد. اگر در خانه دوم یا هشتم نمودار تولد شما قرار گیرد، ثروت مالی را در زندگی خود تجربه خواهید کرد.

سیاره زهره

زهره یا شوکرا به طور کلی سیاره حاکم عشق و زیبایی است. اما، اگر در یک خانه ثروت فرخنده مانند خانه دوم یا هشتم نمودار مستقر شود، یک زندگی کامل و مجلل با پول فراوان خواهید داشت.

خورشید

خورشید یکی از مساعدترین سیارات در آسترولوژی ودایی است. وقتی صحبت از پول به میان می‌آید، موقعیت آن در خانه‌های 2 و 10 به معنای ثروت و پول است. در این خانه ها، خورشید تأثیر مثبتی ایجاد می کند و باعث جذب پول و رشد مالی می شود.

سیاره عطارد

سیاره عطارد در آسترولوژی ودایی با نام بودا محبوب است، عطارد در خانه دوم نمودار تولد از نظر مالی خوب در نظر گرفته می شود. اساساً نشان می دهد که فرد در مدیریت پول خوب است و بنابراین سبک زندگی رضایت بخشی دارد.

کدام سیارات مسئول از دست دادن پول هستند؟

در بخش قبل، ما در مورد مکان‌های سیاره‌ای که از نظر مالی مناسب هستند و سایر نشانه‌هایی که در آسترولوژی غنی خواهند بود، بحث کردیم. اکنون، در اینجا سه سیاره وجود دارد که قرار گرفتن ضعیف آنها به احتمال زیاد باعث ضرر مالی می شود.

راهو

راهو یکی از مخوف ترین سیارات در آسترولوژی است زیرا تأثیرات آن عمدتاً منفی است. حتی از نظر مالی، یک راهو ضعیف در خانه دوم چارت تولد می تواند شما را در بدهی هنگفتی قرار دهد یا از طریق کلاهبرداری، دزدی، مشاجره یا سایر حوادث ناگوار باعث ضرر مالی شود.

کیتو

درست مانند راهو، همتای آن کیتو نیز یک سیاره شوم برای مسائل پولی است. طبق آسترولوژی ودایی، قرار گرفتن این سیاره در خانه هفتم نمودار تولد می تواند با مسدود کردن منابع درآمد شما و بی پول کردن شما باعث ایجاد بحران های مالی شود.

سیاره زحل

زحل که با نام شانی نیز شناخته می شود، سیاره کارما است. بنابراین، لزوماً سیاره بدی نیست. با این حال، قرار گرفتن نادرست آن در نمودار تولد می تواند در بسیاری از جنبه ها، از جمله پول، مشکل ایجاد کند. بنابراین، اگر در خانه چهارم نمودار شما قرار گیرد، ممکن است از فقر شدید، بدبختی و رکود مالی رنج ببرید.

جمع بندی

سیارات و موقعیت آنها می توانند بر سرنوشت مالی شما تأثیر بگذارند – و اکنون می دانید که چقدر. اگر دوست دارید شما هم بدانید این سیارات در چارت تولد شما در چه خانه هایی قرار دارند و چه تاثیری بر سرنوشت مالی شما دارند، کافیست از طریق صفحه مشاوره و تفسیر چارت تولد، درخواست خود را برای بررسی چارت تولدتان ثبت کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت