متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی مادران با علامت زودیاک در آسترولوژی

شخصیت شناسی مادران با علامت زودیاک در آسترولوژی

مادر بودن در عین حال که ویژگی اکتسابی بسیار با ارزش و بزرگی محسوب می شود، نیازمند سخت کوشی بسیاری است و همین مسئله باعث می شود هر زنی نتواند مادر خوبی برای فرزندانش باشد. در این مطلب قصد داریم به کمک شخصیت شناسی مادران با علامت زودیاک در آسترولوژی، پی ببریم هر زن با توجه به علامت زودیاک خود چه شخصیت مادرانه ای دارد. برای پی بردن به این مسئله در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

فرزندپروری می تواند سخت باشد. به عنوان والدین، باید سرپناه، غذا، عشق و فرصت هایی برای رشد فراهم کنید. این کار سختی است و همه لزوما در انجام همه مسئولیت‌های والد بودن خوب نیستند. در ادامه با استفاده از علامت زودیاک هر فرد مشخص کرده ایم شخصیت او (زن) به عنوان یک مادر چگونه خواهد بود.

شخصیت شناسی مادران با علامت زودیاک

برج حمل (21 مارس تا 19 آوریل): مادر برج حمل همیشه پر انرژی است و روز را پر از فعالیت برای فرزندانش نگه می دارد. او که یکی از مستقل ترین علائم زودیاک است، به فرزندانش آموزش می دهد که چگونه روی پای خود بایستند و با تمام چالش ها رودررو روبرو شوند. از آنجایی که او خودش کاملاً ماجراجو و فعال است، فرزندانش از امتحان چیز جدیدی ابایی ندارند.

برج ثور (20 آوریل تا 20 مه): زمینی، ثابت و مصمم. یک مادر با علامت زودیاک ثور تمایل دارد اطمینان حاصل کند که فرزندانش در خانه های امن بزرگ می شوند. او به شدت به فرزندانش متعهد است و آنها را تشویق می کند که طبیعت را کشف و قدردانی کنند. از آنجایی که این مادران عاشق خوردن غذای خوب هستند، در معرض خطر زیاده‌روی و تغذیه بیش از حد فرزندانشان هستند.

جوزا (21 مه تا 20 ژوئن): مادران جوزا معمولاً دارای پرحرف ترین و اجتماعی ترین بچه ها هستند. یک نشانه پسندیده و محبوب این مادران این است که خود را وقف این می کنند که فرزندانشان از تمام لحظات زندگی خود لذت ببرند. از طرفی نیز چون این مادران افراد سختگیری نیستند، گاهی اوقات ممکن است فرزندانشان بی انضباط باشند.

سرطان (21 ژوئن – 22 ژوئیه): یک مادر که علامت زودیاک اون سرطان است شخصیتی دارد که همه چیزش خانواده و فرزندانش می شود. او عمیقاً به فرزندان خود وابسته است و محیطی گرم برای آنها ایجاد خواهد کرد. او بیشترین توجه را به فرزندانش دارد و همیشه فرزندانش را با غذاهای مورد علاقه خود ناز می کند. او هر کاری که لازم است انجام خواهد داد تا به فرزندانش بفهماند که مورد محبت و مراقبت او هستند.

شیر/ لئو (23 ژوئیه – 22 آگوست): این مادران، همان “مادر باحال” از دیدگاه فرزندان هستند. چرا که نشان لئو کودکانه ترین علامت زودیاک است. مادر لئو به یاد می آورد که جوان بودن چگونه بوده و بنابراین از بازی با بچه هایش واقعاً لذت می برد. او عاشقانه فرزندانش را دوست دارد و چون خودش کاملاً ماجراجو است، بهترین جشن تولدها را برنامه ریزی می کند.

سنبله (23 اوت تا 22 سپتامبر): مادر شدن برای یک مادر با نشان زودیاک سنبه به معنای انجام چند کار است. مهارت های سازمانی استثنایی او به او این امکان را می دهد که بین فعالیت های فرزندانش تعادل برقرار کند و همچنان برای خانواده خود برنامه ریزی کند. بچه‌هایش که اغلب با حفظ نظافت در خانه‌اش سر و کار دارند، کاملاً منضبط هستند. او حمایت کامل خود را از فرزندانش ارائه خواهد کرد – چه در مدرسه و چه در مورد مسائل شخصی.

ترازو/ لیبرا (23 سپتامبر – 22 اکتبر): مادران با نشان زودیاک ترازو خانه ای را ایجاد می کنند که در آن هارمونی و انصاف حاکم است. این مادران نیز بسیار مهربان هستند و زمانی که فرزندانشان بزرگ می شوند بیشتر شبیه یک دوست با آن ها هستند تا یک والدین.

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر): مادران با نشان زودیاک عقرب در خانه خود یک قانون اصلی دارند، صداقت. تا زمانی که فرزندانش حقیقت را به او بگویند، همه چیز خوب خواهد بود. فرزندان او معمولاً از این قانون پیروی می کنند زیرا مادران نشان عقرب شهود بسیار دقیقی دارند و تقریباً همیشه می توانند بفهمند که چه چیزی اشتباه است.

قوس (22 نوامبر تا 21 دسامبر): مادران با علامت زودیاک قوس با ذهن باز و برون گرایی می توانند بسیار سرگرم کننده باشند. این مادران عاشق سفر هستند و معتقدند که به فرزندانشان دانش جویی را آموزش می دهد و آنها را به مستقل بودن تشویق می کنند. در خانه، سعی می‌کنند محیطی مثبت و شاداب را حفظ کنند و به فرزندانشان الهام می‌دهند تا بهترین خودشان باشند.

برج جدی (22 دسامبر – 19 ژانویه): این مادران به شدت وفادار هستند و همیشه از فرزندانشان دفاع می کنند. مادران برج جدی والدین خود را بسیار جدی می گیرند. آنها بهترین نمونه یک مادر شاغل هستند. آنها موفق می شوند کار کنند و در کنار بچه هایشان باشند. مادران برج جدی فرزندان خود را طوری تربیت می کنند که همیشه خود را برای انجام کارهای بزرگتر و بهتر به چالش بکشند.

دلو/ آکواریوس (20 ژانویه تا 18 فوریه): مادران نشان دلو همیشه مشوق خلاقیت و آزمایش هستند، آن دسته از افرادی هستند که فرزندان خود را تشویق می‌کنند که «غیر از جعبه فکر کنند». آنها این را در اولویت قرار می دهند که به فرزندانشان بیاموزند که نسبت به افراد نیازمند همدل و کمک کننده باشند.

ماهی/ حوت (19 فوریه تا 20 مارس): اعتقاد بر این است که زنان با نشان ماهی بهترین مادران را تشکیل می دهند و تا آخر از فرزندان خود حمایت می کنند. آنها حساس، مهربان، دلسوز هستند و فرزندانشان را تشویق می کنند که خود را خلاقانه بیان کنند. مادران نشان ماهی مطمئناً فرزندانی هنرمند و با استعداد تربیت خواهند کرد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت