فال ماه

در کتاب فال ماه برای شما فالتان براساس ماه تولد و جنسیتتان ذکر شده است. اگر میخواهید بدانید چه آینده در انتظار شماست حتما این کتاب را مطالعه کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

فال ها انواع مختلفی دارند. می توانند روزانه باشند، می توانند براساس یک دوره زمانی مشخص باشند، می توانند تاریخ مشخص داشته باشند، به صورت هفتگی باشند و یا یک فال برای تمام دوران زندگی شما باشند. هر چه که باشند به دو عامل وابسته اند، عامل اول ماه تولد شما و عامل دوم جنسیت شما. پس برای اینکه بدانید چه آینده ای در انتظارتان است باید فالتان را بر اساس این دو فاکتور در نظر بگیرید. در کتاب فال ماه دقیقا همین کار را برای شما انجام داده ایم.

مطلب مرتبط: کتاب پیشگویی آسمانی

کتاب فال ماه کتابی است که در آیند فال هر شخص براساس ماه تولدی که در آن متولد شده و جنسیتی که دارد ارائه شده است. در این کتاب یک فال برای آینده ای که قرار است در تمام طول زندگی شما و در انتهای آن برای شما رقم بخورد، ارائه کردیم. با مطالعه این کتاب به دلیل زندگی تان بر روی زمین طبق ماهی که در آن به دنیا آمده اید و جنسیتی که خداوند به شما داده برای رسیدن به این دلیل، پی خواهید برد.

برای دانلود رایگان کتاب فال ماه کافیست به ادامه مطلب مراجعه کرده و بر روی دکمه دانلود با لینک مستقیم کلیک کنید. فراموش نکنید به صفحه هوروسکوپ وبسایت انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران سر بزنید و در آنجا فال هایی که برای شما منتشر می کنیم را دریافت کنید.

  • دانلود کتاب فال ماه
  • حجم فایل : 1.1 مگابایت
  • رمز فایل : synergyandastrology.com
  • منبع : وبسایت انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران
  • اینستاگرام انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران
  • راهنما
    جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.