متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شکار معتقد: یکی از مراحل رهایی از گفتگو ذهنی و درگیری های ذهنی

شکار معتقد: یکی از مراحل رهایی از گفتگو ذهنی

یک راه برای رهایی از گفتگو ذهنی و درگیری های ذهنی شما مرحله شکار معتقد است. با این روش شما می توانید خاطرات ناراحت کننده و تمام افکاری که ذهن شما را مورد آزار و اذیت قرار می دهند از ذهن خود پاک کنید. اگر دوست دارید این روش را یاد بگیرید تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

ممکن است یه روز درگیر خاطره ای در گذشته شوید و این خاطره برا شما ناراحت کننده است، روز دیگری یاد رابطه ای که قبلا داشته اید بیوفتید و به خاطر آن کل روز حالتان بد باشد. یاد از دست رفتن عزیزی بیوفتید، یاد اتفاق ناگواری بیوفتید و همه این افکار باعث پریشان شدن ذهن شما شوند و ممکن است ناراحتی شما، درگیری های ذهنی پی در پی و حتی افسردگی را برای شما داشته باشند. به همه این افکار و رخدادهای حاصل از آن گفتگو ذهنی می گویند.

گفتگو ذهنی گاهی اوقات می تواند بسیار آزاردهنده باشد و موجب غرق شدن فرد در افکاری پریشان، گم شدن در گذشته خود، غصه و ناراحتی های مداوم و شرایط روحی بسیار بدی را به وجود آورد. یکی از مراحل مهم در رهایی از این گفتگوهای ذهنی روشی به نام شکار معتقد است. روشی که در صورت تسلط به آن، دیگر به هیچ فکر پریشان و گذشته ای دور اجازه ناراحت کردن خودتان را نخواهید داد.

مطلب مرتبط: چگونه چاکرای دست را برای لمس هاله باز کنیم؟

در مورد شکار معتقد کاستاندا چنین می گوید:

نقطه شروع باورهای ما معمولاً چیزی است که هنگامی که بچه بوده‌ایم شخصی با گفتاری آمرانه و یا متقاعدکننده به ما گفته است پیش از آنکه ما فهرست تجربیات خودمان را مورد ارزیابی قرار دهیم و یا اینکه ناشی از تبلیغات زیادی است که بشر امروزی درمعرض آن قرار دارد. غالباً آنها از طغیانهای احساسی عمیق و ناگهانی ناشی می‌شوند مانند افرادیکه که مورد شکنجه کسانی قرار دارند که به خودشان اجازه داده‌اند که با شستشوی مغزی اعتقاد و باوری را در فرد ایجادکنند. کیفیت این باورها منحصراً اشتراکی است. در بطن هر یک از اعمال، عادات و واکنش‌های ما، باورهای پنهانی وجود دارد.  بنابراین نخستین گام در مسیر معرفت این است که لیستی از تمام چیزهایی که باورهایمان را بر مبنای آنها قرار داده‌ایم تهیه کنیم.

کاستاندا در این خصوص به چنین افراد پیشنهاد می کند که دفترچه جدیدی را به این تمرین اختصاص دهیم تا بتوانیم تمام باورهایمان را درآن بنویسیم. همچنین به افراد این اطمیمان را می دهد که این تمرین می‌تواند به آن ها کمک کند تا نقشه‌‌ای از انگیزه‌ها و وابستگی‌هایشان تهیه کنند. برای رهایی از خاطرات ناخواسته یا همان رهایی از گفتگو ذهنی به کمک تکنیک شکار معتقد، لازم است کارهایی توسط فرد انجام شود که در ادامه این کارها ذکر شده اند.

تسلط به شکار معتقد

 • سابلیمینتال رهایی از خاطرات ناخواسته را گوش دهید
 • دریک کاغذ خاطرات تلخ، عشق شکست خورده، مواردی که باعث انسداد مسیر انرژی میشوند، را یادداشت کنید، با صدای بلند بخوانید،، طلب بخشش برای آن فرد یا شرایط کنید، خود را ببخشید، بعد با اسپند یا مریم گلی نوشته را بسوزانید
 • آب فراوان میل کنید
 • عکس ها یا تصاویر شاد کننده در کیف، دیوار یا محل کار خود بگذارید و فقط به آنها نگاه کنید

سابلیمینتال رهایی از خاطرات ناخواسته را می توانید در ادامه به رایگان دانلود کنید و یا به صورت آنلاین در وبسایت گوش کنید. نکته ای در مورد این سابلیمینتال وجود دارد و آن هم این است که این سابلیمینال قوی است و در اوایل شنیدن، ممکن است باعث گریه یا بغض یا دلگیری بشود، که بتدریج برطرف میشود.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 3.5]

دیدگاه‌ها (9)

*
*

  زهرا رحيمي مهمان بهمن 26, 1399 پاسخ

  از ديد من اين راه حل كه اينجا ذكر شده خوب ميباشد و ميخواهم انجام دهم چون چندين و چند سال هست كه خوشحال نيستم

   مدیر وبسایت مدیر کل بهمن 26, 1399 پاسخ

   این راه حل حتما به شما کمک میکنه برای اینکه بتونید افکارتون رو کنترل کنید و به راحتی ذهن خودتون رو آروم نگه دارید

  Nadia مهمان بهمن 26, 1399 پاسخ

  ساب باز نميشه

   مدیر وبسایت مدیر کل بهمن 26, 1399 پاسخ

   مشکل برطرف شده و الان سابلیمینتال قابل دسترس

  صنعت ساز مهمان بهمن 26, 1399 پاسخ

  دانلودنمیشه که نه پلی میشه نه دانلود

   مدیر وبسایت مدیر کل بهمن 26, 1399 پاسخ

   مشکل برطرف شد، الان در دسترس و میتونید دانلود و گوش کنید

  فرزانه مهمان بهمن 26, 1399 پاسخ

  ساب باز نمیشه

   مدیر وبسایت مدیر کل بهمن 26, 1399 پاسخ

   مشکلی پیش اومده بود که برطرف شد. میتونید گوش کنید

  زهره مهمان بهمن 26, 1399 پاسخ

  رهایی از افکار گذشته

پشتیبانی وبسایت