متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی زنان برج قوس در آسترولوژی (متولدین 1 تا 30 آذر)

شخصیت شناسی زنان برج قوس در آسترولوژی (متولدین 1 تا 30 آذر)

در مطلب دیگری از سلسه مطالب شخصیت شناسی با آسترولوژی نوبت به شخصیت شناسی زنان برج قوس در آسترولوژی رسیدیم. در این پست قصد داریم به بررسی ویژگی های شخصیتی این گروه از زنان بپردازیم و با هم ببینیم زنان متولد آذر چه ویژگی هایی در زندگی، کار و روابط عاشقانه دارند.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

برح قوس نهمین علامت از نشانه های زودیاک محسوب می شود. یک زن برج قوس دوست دارد آزاد باشد. پرانرژی و مشتاق زندگی، قرار گرفتن تحت تأثیر این زن تحت حاکمیت مشتری ساده است. لبخند او مقاومت ناپذیر است و اصالت و اعتماد به نفس ظریف و بیش از حد واقعی او باعث می شود که سریع عاشق او شوید.

واقعیت این است که او همیشه بهترین دوست همه و شاید بهترین دوست دختر بسیاری از مردم است. عاشقان او حتی پس از اینکه بدون زحمت در جستجوی فرصت های بهتر دور می شوند، از کاج برای او دست نمی کشند. او هرگز برای مدت طولانی در یک مکان معطل نمی شود.

شخصیت شناسی زنان برج قوس

زنان برج قوس پویا و فوق العاده جذاب هستند و همه فرصت هایی را که برایشان پیش می آید دوست دارند. معمولاً این زنان رک و مقتدر هستند که برای خیلی‌ها ترکیبی جذاب است. زن برج قوس، که به عنوان جوینده حقیقت شناخته می شود، می خواهد کشف کند که زندگی واقعاً چیست.

این زن گشاده رو مجذوب همه، به ویژه حوزه های جدید و بحث برانگیز دین، اخلاق و فلسفه است. هنگامی که او را شروع کردید، متوجه خواهید شد که یک بحث فکری چالش برانگیز در مورد آنچه در سراسر کره زمین می گذرد دارید.

هرگز به زنان برج قوس برنامه ندهید. زیرا خیلی محدود کننده است و آن ها به آزادی نیاز دارند تا برنامه هایشان را همانطور که می خواهند تغییر دهند و نه آنچه که دیگران برای آن ها تصمیم می گیرند.

شخصیت زن آذر ماهی در کار

زنان برج قوس اصیل، توجه و متعهد به کاری که انجام می دهند هستند. می توان روی آنها برای انجام یک کار عالی حساب کرد. در مورد مسائل حساس، امنیت و پول می توان به او اعتماد کرد و وقتی می گوید که این کار را انجام می دهد، وقت شناس باشد و برای انجام کار حاضر شود.

برای یک زن کماندار، کار یک ماجراجویی است که دوست دارد خود را به سمت ابتکاراتی که به آنها علاقه دارد، با سرعت تمام پیش ببرد – به خصوص اگر منطقه او شامل سرگرمی، طبیعت یا عدالت اجتماعی باشد.

این شخصیت نترس کارهای بزرگ و گسترده را دوست دارد و تمام انرژی خود را صرف پروژه های بزرگ می کند – به خصوص اگر ویژگی هایی داشته باشند که به خیر عمومی کمک کنند. به نظر می‌رسد که زنان برج قوس از نظر مالی با پوست خود سفر می‌کنند – به نظر می‌رسد که هرگز واقعاً پس‌انداز نمی‌کنند، اما به نظر می‌رسد هنوز فضا به اندازه کافی برای تکان خوردن دارند.

اگر نوبت به سفر می رسد، او همیشه می تواند راهی برای سوار شدن به هواپیما یا اتوبوس پیدا کند و قطعاً از فرصت هایی که آنها را ثروتمندتر می کند، قدردانی می کند. در ویژگی های شخصیتی او این است که عاقلانه زندگی کند و از سرمایه برای آنچه واقعاً مهم است استفاده کند – بنابراین او آخرین پول خود را به کسی که بیشتر به آن نیاز دارد کمک می کند.

شخصیت زنان برج قوس در عشق

احترام به زنان برج قوس ما یکی از اسرار ابدی است. پس این در واقع آرزومندترین پاداش و پنهان ترین گنج او در یک زمان است. او به شریکی برابر از نظر روحی و جسمی نیاز دارد، کسی که بتواند رمز و راز زندگی و عشق را برای او توصیف کند.

او اغلب از صمیمیت می ترسد و عشق اغلب از دوستی ها برای او شکوفا می شود. یک زن برج قوس عاشق همیشه صادق و مورد احترام است. او طبق قوانین بازی می کند و به نظر می رسد که می تواند وقار بسیار جذابی را حفظ کند، حتی اگر کاملاً وسواس داشته باشد، که فقط به افزایش کاریزمای او کمک می کند.

برخی از مردم از راه های شجاعانه و سرراست او ناراضی هستند، اما او با کسانی که نمی توانند با روش های قدرتمند و روشن او همراهی کنند، تحمل صفر دارد. برخی از افراد متأسفانه از قدرت او می ترسند و استقلال او می تواند بر آنها غلبه کند.

علیرغم اینکه شما دوست داشتنی و عمیقاً جذاب هستید، شما یک زن برج قوس را برای سالها مجرد خواهید یافت، تنها زمانی که ارزشش را ثابت کند به طور کامل به شریک زندگی خود متعهد می شود.

سازگاری زن برج قوس با سایر علائم زودیاک

زنان برج قوس با مسائلی مانند تعهدات و ضرب الاجل‌ها مشکل دارند و اگر هوشیار نباشند، تلاش‌های آن‌ها به دلیل عشق زیادشان به تنوع، می‌تواند به سرعت بیش از حد متمرکز شود یا خیلی ضعیف شود.

وقتی صحبت از سازگاری به میان می‌آید، این زنان با همنوعان آتش‌ در دایره زودیاک مانند برج حمل، لئو و دلو یا ترجیحاً با نشانه‌های هوا هماهنگ هستند، زیرا به نظر می‌رسد سلیقه‌های مشابهی دارند. برج حمل و لئو هر دو مناسب برای قوس هستند، زیرا آنها در غیرت، هیجان و دیدگاه خوش بینانه قوس به زندگی مشترک هستند.

کمترین سازگاری با قوس را عموماً سنبله و حوت می دانند. برج سنبله احتمالاً بدترین بازی ممکن برای سازگاری است. سنبله ها به دلیل فداکاری شدید و ثبات عاطفی شان، کنار آمدن با سبک زندگی شاد و خوش شانس قوس، سخت تر از هر کس دیگری است.

منبع: SAGITTARIUS WOMAN

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 3.8]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت