متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی زنان برج لئو در آسترولوژی (متولدین 31 تیر تا 30 مرداد)

شخصیت شناسی زنان برج لئو در آسترولوژی (متولدین 31 تیر تا 30 مرداد)

در ادامه مطالب شخصیت شناسی در آسترولوژی، به بررسی شخصیت زنان برج لئو در نجوم احکامی رسیدیم و می خواهیم با هم ببینیم این گروه از زنان چه ویژگی های شخصیتی و عاطفی دارند. برای آشنایی با شخصیت زنان مرداد ماهی، در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

یک زن برج لئو ممکن است اجتماعی باشد، اما او فقط چند نفر را دوستان نزدیک خود می داند. شما نمی توانید یک زن برج لئو را اشتباه بگیرید. هنگامی که او وارد اتاق می شود، همه نگاه ها به سمت او معطوف می شود، وقتی صحبت می کند، مردم به سمت جلو جذب می شوند تا گوش دهند – وقتی لباس می پوشد، هدفش ایجاد تأثیری به یاد ماندنی است. زنان برج لئو از نظر اجتماعی از نحوه عمل کردن روابط اجتماعی آگاه هستند. آن ها میزبان ایده آلی هستند و خوب لباس می پوشند.

او جذاب و شیک است و نیازی به خودنمایی زیاد احساس نمی کند. او فقط از نوازش لذت می برد – حمام طولانی مدت شیر آرامش بخش، مانیکور، پدیکور، صورت، ماساژ کل بدن، و گل درمانی. هر چیزی که برای او خرخر کند عالی است. او می داند که شما به همان اندازه که هستید کامل هستید و واقعاً دوست دارد احساس بسیار خوبی داشته باشد.

شخصیت شناسی زنان برج لئو

آیا اخیراً غرشی شنیده اید؟ اگر شما یک زن برج لئو را می شناسید، باید داشته باشید. یا اگر خوش شانس بودید و خیلی خیلی خوب بودید، ممکن بود به جای آن غوغا کنید. به طور معمول می توانید یک زن لئو را از بین جمعیت انتخاب کنید. او کسی است که بلندترین خنده‌ها، درخشان‌ترین لبخند و مطمئن‌ترین راه رفتن را دارد.

این نماد شیر، که توسط خورشید مرکز جهان اداره می شود، توجه را می ستاید و معمولاً آن را به خود جلب می کند. او مشتاق، بازیگوش و بسیار سرزنده است. گاهی اوقات تند مزاج، اگر از خط خارج شوید، یک زن برج لئو می تواند این پنجه ها را بیرون بیاورد و حمله کند، پس با احتیاط با او رفتار کنید! وقتی روحیه‌ای آتشین دارد با تعارف آرام می‌شود و با هدایا خراب می‌شود.

شخصیت زن مرداد ماهی در کار

زنان برج لئو بازیگران طبیعی هستند و برای راضی بودن و رضایتمندی لازم است از مهارت های خاصی در محل کار استفاده کنند. هیچ توقفی برای آنها وجود ندارد در حالی که آن ها از تحقیق لذت می برد و به آن متعهد هستند. آنها عمیقاً خود را درگیر یک کار خواهند کرد.

بزرگترین دارایی حرفه ای زنان مرداد ماهی اشتیاق است. آنها شدت آتشین را به تمام کارهایی که به نظر می رسد، از جمله شغلشان، می بخشند. وقتی به کاری که انجام می دهند ایمان داشته باشند هیچ مانعی برای آنها وجود ندارد. اگرچه آنها عاشق تجمل هستند و به کسب درآمد بیشتر تمایل دارند ولی چک دستمزد آنها را هدایت نمی کند.

زنان برج لئو همچنین بارها شغل خود را تغییر خواهند داد. آنها واقعاً منحنی یادگیری یک حرفه جدید را دوست دارند و از رویارویی با چالش ها و عالی شدن لذت می برند. آنها سپس به سمت صنعتی می روند که در آن احساس می کنند استعدادهایشان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. آنها شایستگی های خلاقانه و رهبری خوبی دارند و در انجام جهش های استراتژیک عالی هستند.

شخصیت زنان برج لئو در عشق

برای زن برج لئو دو راه برای مقابله با آن وجود ندارد – این یک قرارداد همه یا هیچ است. این نیرو و اشتیاق که در تمام جنبه های زندگی او ظاهر می شود، بیشترین تمرکز خود را در عشق او دارد. زنان برج لئو در بیان علاقه و اشتیاق خود گرم و پرانرژی هستند.

هنگامی که زن مرداد ماهی به شما چشم دوخته است، مطمئناً راهی برای رسیدن به آنچه می خواهد پیدا خواهد کرد. تمام آن چیزی که در کتاب ها و فیلم ها عشق را به تصویر می کشند، با یک زن برج لئو، شما بیشترین شانس را برای یافتن دارید. این به معنای یک ترن هوایی با بالاترین ارتفاع و پایین ترین شیب است.

این به معنای عشق بزرگ است، عشقی که ستاره ها را می شکند و ستون ها را تکان می دهد. او دوست دارد شریک زندگی اش فردی باشد که به همان اندازه متعهد، خلاق، مستقل و قوی باشد. رابطه با یک زن مرداد ماهی همیشه سرگرم کننده خواهد بود.

او از تکرار متنفر است و همیشه در مورد راه هایی برای ایجاد تغییر و هیجان در زندگی مشترک شما فکر می کند. بله، گاهی اوقات شبیه بازی با آتش است، اما ارزش آدرنالین شدید را دارد و کمی ترسناک است و هرگز نمی‌دانید که بعد از بودن با یک زن برج لئو چه اتفاقی خواهد افتاد.

سازگاری زن برج لئو با سایر علائم زودیاک

این بانوی متولد شده در نشان آتش، انتظار هر چیزی جز عادی شدن را دارد! او مشتاق درک متقابل و محبت است. سازگارترین نشانه های زودیاک با لئو عموماً برج حمل، جوزا، میزان و قوس در نظر گرفته می شوند.

هر دو برج حمل و قوس همخوانی خوبی برای لئو هستند، زیرا آنها شور، اشتیاق و چشم انداز باشکوه شادی را نسبت به زندگی زنان برج لئو دارند. اما برج قوس احتمالا برج حمل را شکست می دهد زیرا لئو گزینه بهتری برای سازگاری است.

هیچ کس نمی تواند زنان برج لئو را به اندازه افراد برج قوس بلند بخنداند – و شیر خوشگذران همبازی بهتری ندارد. بدترین مسابقه سازگاری لئو با عقرب و ثور است. تفاوت‌ها بین آن‌ها می‌تواند بسیار زیاد باشد، این احتمال وجود دارد که خیلی ناسازگار باشند.

منبع: Leo Women

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت