متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی زنان برج جدی در آسترولوژی (متولدین 1 تا 30 دی)

شخصیت شناسی زنان برج جدی در آسترولوژی (متولدین 1 تا 30 دی)

با قسمت دیگری از شخصیت شناسی با آسترولوژی در خدمت شما هستیم. در این قسمت به سراغ شخصیت شناسی زنان برج جدی رفته ایم تا با هم ببینیم این زنان چه ویژگی های شخصیتی در زندگی، کار و روابط عاطفی دارند.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

برج جدی دهمین نشانه از نشانه های دایره زودیاک است. چیزهای مادی یک زن برج جدی را تحت تاثیر قرار نمی دهد. جاه طلبی و انگیزه درونی او اغلب دیگران را در غبار رها می کند. اما مراقب آن چشمان شکننده باشید، زیرا او چیزی را از سر راهش پرت می کند تا قرار ملاقاتش را با سرنوشت رقم بزند.

صمیمانه، گرا و سخت کوش، وقتی یک زن برج جدی می تواند کمی رها کند و زمانی را برای تفریح پیدا کند، خوب است، حتی اگر سفرها و تعطیلات او از قبل با دقت برنامه ریزی شده باشد.

شخصیت شناسی زنان برج جدی

این موجودات عجیب بز دریایی، مخلوطی از عقل پیر و تدبیر درونی، هنوز هم توسط اکثر مردم کاملا دست کم گرفته می شوند، زیرا این باور گسترده است که شخصیت خشن آنها تا قلب آنها کشیده می شود.

با پوشیدن یک کت و شلوار شیک و خیره شدن به بالای عینک شاخی خود، یک زن برج جدی را خواهید دید که در کنفرانس اجرایی شرکت می کند و معاملات بزرگ را از بین می برد. از ویژگی‌های بیرونی اغلب گوشه‌گیر و سخت‌گیر او نترسید، از نظر درونی، زنان برج جدی بسیار ملایم و عاطفی هستند، اگرچه آن را چندان نشان نمی‌دهند.

زنان برج جدی نمی‌توانند هیچ ایده‌ای به شما بدهند که واقعاً چه احساسی دارند، نه کسی که قلبشان را روی آستین‌هایشان ببندند. یک زن برج جدی بسیار قوی است که می تواند از هر طوفان، ناامیدی یا فاجعه ای که همیشه به طور مسالمت آمیز به سمت بالا، صعود می کند، جان سالم به در ببرد.

شخصیت زن دی ماهی در کار

زنان برج جدی به داشتن بالاترین اخلاق کار در زودیاک معروف هستند و توجه خود را بر روی کوه آرزوهای خود متمرکز می کنند، مانند بزی که نماد علامت آنها است. زن دی ماهی در فضایی سازمان یافته و کنترل شده که در آن تخصص زیادی برای ارائه دارد، با خوشحالی کار می کند.

او تلاش می کند تا در دنیای شرکت ها قدم بگذارد و وقتی به آنجا برسد، رئیس واقعاً خوبی خواهد شد. با این حال، او برای رسیدن به آنجا تلاش های تکانشی و زودرس انجام نخواهد داد. امنیت برای او اهمیت زیادی دارد. او پاسخگو و مسئول است.

پس انداز پول به طور طبیعی برای زنان برج جدی واقع بین و منطقی اتفاق می افتد. این نماد می تواند بسیار مدبر باشد زیرا نه تنها برای یک روز بارانی بلکه برای گذراندن سالهای بازنشستگی خود نیز پس انداز می کند. زن برج جدی نسبت به سیگنال های دیگر آگاهی زمانی بسیار بیشتری دارند، بنابراین به آینده خود فکر می کنند.

پول برای آنها برابر با حمایت است. اگر این زن بخواهد پول بیشتری داشته باشد، سخاوتمندتر خواهد بود. در حالی که زنان برج جدی ترجیح می دهند پول و دارایی خود را محکم نگه دارند، اما لزوماً حریص یا بیش از حد مادی گرا نیستند. بدون یک برنامه اضطراری مستحکم، آنها بیش از حد احساس ضعف و ناامنی می کنند.

شخصیت زنان برج جدی در عشق

یک زن برج جدی نه در نگاه اول عاشق می شود و نه وقت خود را برای شیفتگی بی معنی تلف می کند. عشق چیزی افراطی است و نباید آن را سهل انگاری کرد. او به عشق اعتقاد دارد، اما با شانس، او قایق نخواهد داشت.

اگر با یک زن برج جدی قرار می گذارید، آماده باشید تا با سرعت او حرکت کنید، اگر می‌خواهید در کارها عجله کنید، او بدون هیچ شرایطی در را به شما نشان می‌دهد. سازگاری با اولین قرار ملاقات برای یک زن برج جدی شروع می شود و از آن لحظه به بعد او اقدامات و شایستگی احتمالی شما را به عنوان شریک زندگی خود می سنجد.

او عشق را بسیار جدی می گیرد. او مسائل قلبی را به دست خود می گیرد، همیشه از توانایی خود مطمئن است، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا او حرکت کند. او با ملاحظه و محتاط مدتی را صرف شناخت شریک زندگی خود می کند و معمولاً وقتی همه نتایج در نظر گرفته می شود، خود را تشویق می کند که کاملاً عاشق شود. با این حال، او گاهی اوقات از تعادل خارج می شود و احساسات او را تحت تأثیر قرار می دهند.

سازگاری زن برج جدی با سایر علائم زودیاک

سازگاران زنان برج جدی افرادی هستند که نیاز به قدردانی زیادی دارند و همچنین به احساس مفید بودن نیاز دارند و نیاز دارند تا از زندگی خود احساس رضایت کامل داشته باشند. شناختی که آنها آرزوی آن را دارند معمولاً بیشتر از نوع زمینی و مادی است و آنها مشتاق محصولات مرتبط با وضعیت مانند اتومبیل های لوکس، کت و شلوارهای طراح یا ساعت های خوب هستند.

وقتی صحبت از سازگاری به میان می‌آید، برج جدی با نشانه‌های هم‌زمینی که برج ثور، برج سنبله، و حوت هستند و یا با نشانه‌های آب جفت می‌شوند.

کمترین سازگاری با زنان برج جدی را عموماً برج حمل و ترازو می دانند. تفاوت‌ها بین آن‌ها می‌تواند بسیار زیاد باشد، این احتمال وجود دارد که آنها بیش از حد ناسازگار باشند – و فقط کار بسیار سخت خواهد شد!

منبع: CAPRICORN WOMAN

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت