متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی زنان برج سرطان براساس آسترولوژی (متولدین 31 خرداد تا 30 تیر)

شخصیت شناسی زنان برج سرطان براساس آسترولوژی (متولدین 31 خرداد تا 30 تیر)

در ادامه مطالب شخصیت شناسی با آسترولوژی، به بررسی شخصیت زنان برج سرطان براساس آسترولوژی و علامت زودیاک رسیدیم. در این مطلب قصد داریم ویژگی های شخصیتی زنان این گروه را از دیدگاه های مختلف از جمله روابط عاطفی و سازگاری با دیگر نشانه های زودیاک بررسی کنیم. اگر دوست دارید در مورد شخصیت این افراد بیشتر بدانید، در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

یک زن برج سرطان دقیقاً می‌داند که چه می‌خواهد و تا زمانی که به آن نرسد دست از کار برنمی‌دارد. ماه بر زنان برج سرطان حکمرانی می کند و خلق و خوی آن ها مانند چرخه ماه کاهش می یابد. سیال مانند گل، او هم پرشور و هم آرام است.

او نیروی جزر و مدی از احساس گیج کننده است و در همان ساعت می تواند پایدار و مطیع یا عصبانی و مطیع باشد. این علامت کمترین اعتماد در زودیاک است و شما به سختی می توانید یک زن برج سرطان را در میان جمعیت پیدا کنید. او بسیار مایل و پیگیر است، اما اگر مزاحم یا تحریک شود، گاهی اوقات می تواند محتاط باشد و دور شود و به پوسته خودش برود.

شخصیت شناسی زنان برج سرطان

این اولین علامت آب در زودیاک است و ماه بر زنان برج سرطان حکومت می کند و این گروه از زنان را با شهود و خلاقیت درخشان می بخشد. او عمیقاً شهودی است، و اگر بگوید که نسبت به کسی احساس درستی ندارد، باید به این حرفش توجه داشته باشید.

او دلیلش را نمی‌داند، اما دیر یا زود قطعاً درستی حرفش ثابت خواهد شد! به همین ترتیب، اگر قرار باشد به کسی اعتماد شود، غریزه اشتباه او بلافاصله به او می گوید. این در مورد قضاوت کردن نیست – بلکه در مورد احساسات و شهود است.

زن تیر ماهی حساس است – بسیار حساس – اما نه فقط به نیازهای خود، بلکه به نیازهای دیگران، و او را به یکی از دلسوزترین و دوست داشتنی ترین زنان زودیاک تبدیل می کند. اگر او را مورد انتقاد قرار دهید، او این موضوع را خیلی خوب دریافت می کند و این موضوع هیچ وقت برای او فراموش نمی شود!

اخلاق کاری زنان تیر ماهی

یک زن تیر ماهی یک مکمل ارزشمند برای هر تیم یا جامعه ای در محل کار است، زیرا او در یک گروه به خوبی کار می کند و واقعاً به همکاران خود اهمیت می دهد و به آنها قدرت درونی، مراقبت و حمایت عاطفی می دهد.

او همچنین تقریباً از هر کس دیگری سخت‌تر کار می‌کند و ساعت‌های زیادی را برای دیدن یک پروژه صرف می‌کند. وقتی می‌گوید می‌خواهد کاری را انجام دهد، باور داشته باشید که تا دیروقت می‌ماند و آن را انجام می‌دهد.

اغلب زنان برج سرطان را می بینید که پشت صحنه کارهای هنری قرار دارند یا در دکورهای تئاتر یا سینما وسایلی را می سازند یا در آشپزخانه و رستوران های شلوغ جادو می کنند. چنین زنانی ترجیح می‌دهند با دستان خود کار کنند و تحقیقاتی را انجام دهند که با آن احساس پیوند عاطفی داشته باشند، به جای اینکه ساعت‌ها به صفحه ‌گسترده یا انتزاعات ریاضی بپردازند.

مطمئن باشید که از زحمات و تلاش های او قدردانی می‌کنید – در غیر این صورت ممکن است در نهایت از یک سخت پوست مثل خرچنگ بسیار احساس ناامیدی کنید! او ساعت‌های طولانی کار می‌کند و اغلب دستمزدی را که واقعاً ارزشش را دارد دریافت نمی‌کند، بنابراین مطمئن شوید که به او پاداش داده می‌شود و به او احترام گذاشته می‌شود – در غیر این صورت در معرض خطر این هستید که او را کنار بگذارید و وفاداری‌اش را برای همیشه از دست بدهید.

زنان تیر ماهی از احساسات خیانت تیمشان تحت تأثیر قرار می‌گیرند و گاهی اوقات به سختی روابط کاری را از هویت «خانوادگی» خود جدا می‌کنند. اخراج شدن یا اخراج کردن این نماد را که اغلب عمیقاً از نظر عاطفی در افرادی که با آنها کار می کنند درگیر می شود، ویران می کند.

شخصیت زنان برج سرطان در عشق

زنان برج سرطان تمایل دارند در روابط نسبت به شریک زندگی خود بسیار دلسوز و پرشور باشند و هنگامی که با هم ارتباط برقرار می کنند می خواهند عمیقاً با یکدیگر پیوند داشته باشند.

این گروه از زنان در حالی که عمیقاً عاشق هستند به گردابی می روند و شما را به اتاقی مخفی مانند رحم می فرستند که در آن بقیه جهان در حال سقوط است. در حالی که ممکن است وقتی فقط شما دو نفر هستید احساس خوبی داشته باشید، چنین شراکت‌هایی اغلب می‌توانند به همزیستی تبدیل شوند و به وابستگی مشترک در میان زنان آسیب‌پذیر کمک کنند.

وقتی زن برج سرطان عاشق شود، دوستان و سایر روابط از بین می‌روند و غفلت از برخی پیوندهای خارج از دو نفره زوج منجر به خستگی قلب او می‌شود. این افراد اگر روی مراقبت از خود تمرکز نکنند، این می تواند تبدیل به عقده قوی شود.

سازگاری زن برج سرطان با سایر علائم زودیاک

برج ثور، سنبله، عقرب و حوت معمولاً سازگارترین علائم با برج سرطان در نظر گرفته می شوند. برج حمل و میزان عموماً کمترین سازگاری با این برج را دارند.

اگر انتظار دارید همسرتان از نظر شخصیتی شبیه شما باشد، ممکن است بخواهید مردانی را در نظر بگیرید که تحت هر نشانه ای از آب متولد شده اند، از جمله حوت، سرطان و عقرب. یک عاشق واقعی دارای ویژگی هایی است که شما در زندگی ندارید.

یک مرد زمینی، در این مورد، انتخاب خوبی برای متعادل کردن قدرت و ضعف شماست. اختلاط آب و زمین اساساً یک مسابقه موفق است. اما، همه جفت شدن بین آب و زمین کامل نیست.

هر کاری که انجام می دهید، لطفا از افراد دارای نشانه های آتش دوری کنید: برج حمل، لئو و قوس. آتش این پسران آتشین با علامت آب شما خاموش می شود و هرگز آنها را در عشق راضی نمی کنید. وقتی صحبت از ازدواج به میان می‌آید، زنان برج سرطان به خوبی با افراد دارای نشانه زمین ارتباط برقرار می‌کنند.

هر دو می توانند زندگی مشترکی را ایجاد کنند که با هم هماهنگ باشد. زن با انرژی‌ها و ایده‌های مثبت زیادی همراه می‌شود، در حالی که شوهر می‌تواند به عملی شدن و سودآوری همه ایده‌ها کمک کند.

منبع: Cancer Women

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 13 میانگین: 3.7]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت