متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی زنان برج دلو در آسترولوژی (متولدین 1 تا 30 بهمن)

شخصیت شناسی زنان برج دلو در آسترولوژی (متولدین 1 تا 30 بهمن)

در این بخش از شخصیت شناسی با آسترولوژی به سراغ شخصیت شناسی زنان برج دلو رفته ایم تا با هم ببینیم زنان متولد بهمن چه ویژگی های شخصیتی در زندگی، کار و روابط عاشقانه دارند. اگر دوست دارید با این گروه از خانم ها بیشتر آشنا شوید، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

برج دلو یازدهمین برج در دایره زودیاک است. وقتی زن برج دلو غمگین است و می خواهد گریه کند، لبخندی بر لبانش می بینید. این زن نوعی معما است. او بسیار غیرقابل پیش بینی و خودمختار است. علامت ثابتی که نسبت به افرادی که به او می گویند چه کار باید بکند مهربانی نمی کند.

اما او یک انسان دوست واقعی است که همیشه آماده حمایت از کسی است که ممکن است مشکل مالی باشد یا در بداقبالی گرفته شده است. او همیشه توصیه خوبی خواهد کرد.

شخصیت شناسی زنان برج دلو

اگر می‌خواهید با زنان برج دلو کنار بیایید، “نباید” یک توصیه است. شما نمی توانید چهار باد را در یک جعبه بطری کنید، یا ابرها را به هم گره بزنید. و سعی نکنید. زن برج دلو ممکن است کمی پارادوکس باشد. نابغه، خوش بین، جذاب و عجیب و غریب، این زن با نشانه هوا در دنیای ایده ها شکوفا می شود، و همیشه اعتبار بیشتری به خیالات پیچیده یک جامعه کامل و اینکه چگونه فکر می کند چیزها «باید» از آنچه هستند، می دهد.

او را به یک کلیشه نبندید، زیرا او بیش از حد ممکن انتظارات شما را زیر پا می گذارد و دقیقاً همان چیزی می شود که شما نمی خواهید. برای همه چیز، او ناسازگار واقعی است. او همیشه به خارج از چارچوب فکر می کند و ترجیح می دهد زندگی را در حاشیه زندگی کند. زنان برج دلو ممکن است نسبت به نزدیکترین خانواده و دوستان خود احساس همدلی نداشته باشند.

آن ها ممکن است شنونده دلسوز نباشند و مطمئناً شنونده‌ای نیستند که وقتی می‌خواهید نیمه‌شب بیرون بیایید، به‌طور خودکار با آن ها تماس بگیرید. بسیاری از دوستی های زنان برج دلو ماهیت فکری دارند. دلوها می توانند در مورد چیزی به راحتی با هر کسی چت کنند و به نظر می رسد که دوستان زیادی از تعدادی از شبکه های اجتماعی دارند.

شخصیت زن بهمن ماهی در کار

یک زن بهمن ماهی باید به تحقیقاتی علاقه مند باشد که فکر می کند مهم هستند یا به هر طریقی بر منافع مشترک همه انسان ها تأثیر می گذارند. یک زن برج دلو فردی با یک ایده است. او همه چیز را به چالش می‌کشد و ایده‌های خلاقانه جدیدی را توسعه می‌دهد، اما همیشه نمی‌خواهد کسی باشد که آن را گرد هم می‌آورد و آن را محقق می‌کند.

او یک رهبر موفق، یک دوست دلگرم کننده و یک کارمند دوست داشتنی و سخت کوش می شود تا زمانی که زن برج دلو روش های طبیعی قاطعانه و غیرقابل انعطاف خود را با کارمندان مدیریت کند. اگر یک زن بهمن ماهی بتواند ساعات کاری خود را تعیین کند و هر زمان که بخواهد آزادانه پرواز کند، روحیه او رشد می کند.

برای این سیلف‌های هوا، استقلال کلیدی است، و احتمالاً برای همیشه از داشتن رئیسی که از گردن آنها نفس می‌کشد، غافلگیر می‌شوند. او یک زن برج دلو مستقل است که مسئولیت کامل امنیت مالی خود را بر عهده می گیرد. این خانم عمل گرا است و از ریسک کردن در سرمایه گذاری های خود بیزار نیست، اما همچنین علاقه مند به تصمیم گیری در مورد این است.

برخلاف برخی از نشانه های خورشید که برای پس انداز یا خرج کردن پول زندگی می کنند، بسیاری از زنان برج دلو چندان دلبسته نیستند. آنها اغلب از خود می پرسند که آیا می توان آن را به کسی داد که به آن نیاز بیشتری دارد. این می تواند برای کسانی که بیشتر به سرمایه خود وابسته هستند بسیار جالب باشد. موقعیت دور و دوری آکواریوس او را به یک مذاکره کننده سخت تبدیل می کند.

شخصیت زنان برج دلو در عشق

زن برج دلو مانند درخشش آرام و ضعیف یک ستاره دوردست، زرق و برق ملایمی را ساطع می کند. در حالی که ممکن است دقیقاً در کنار شما نشسته باشد، این احساس وجود دارد که روح او هزاران سال نوری دورتر است و از مسائل قلبی دور است. عشق برای زنان برج دلو سرگرم کننده است و آن ها نقش معشوق خود را در چندین نقش بازی می کنند، فقط برای اینکه همه چیز جالب باشد.

از سوی دیگر، برای اینکه او بتواند از نظر احساسی ارتباط برقرار کند و به شخص دیگری اعتماد کند، مدتی زمان می برد. می توان از «سخت به عشق» برای تعریف برخی از زنان برج دلو استفاده کرد. شریک زندگی او باید از نظر ذهنی برای رویارویی با چالش های ارائه شده توسط این زن قدرتمند، توانا و تحصیل کرده آماده باشد. اینطور نیست که آنها نمی توانند شهوانی باشند، و عاشقان متعهد باشند – آنها اغلب در ابتدا هستند.

با این حال، آنچه زنان برج دلو واقعاً می خواهند یک رابطه عاشقانه است، گاهی اوقات به جای اینکه در واقع احساس خود را در مورد رابطه امروزی خود بررسی کنند، در برنامه های فرضی قرار می گیرند. ارتباط راز یک رابطه خوب برای او است و او می تواند هر احساسی را منطقی کند. اما به همان اندازه که او خوب است، مدتی طول می کشد تا به قلب او وارد شوید.

سازگاری زن برج دلو با سایر علائم زودیاک

زنان برج دلو از نظر سازگاری با سایر علائم هوا مانند برج جوزا، میزان و قوس بهتر هستند یا ترجیحاً برای نشانه های آتش. کمترین سازگاری با دلو را عموماً برج ثور و عقرب می دانند.

منبع: AQUARIUS WOMAN

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 5 میانگین: 4.4]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت